O mnie

Nazywam się Barbara Jędrzejewska,
mieszkam i prowadzę firmę w Mrągowie.

Opiekę nad seniorami rozpoczęłam po uzyskaniu w 2005 roku Certyfikatu opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych. Pomysł na stworzenie własnej firmy świadczącej usługi w domach podopiecznych zrodził się w wyniku obserwacji potrzeb branży opiekuńczej i połączenia kilku lat praktyki i zdobytego doświadczenia w Polsce i na terenie Niemiec.

Aby móc profesjonalnie pełnić rolę właściciela firmy LAURAPRO Sp. z o.o., którą stworzyłam w marcu 2011 roku, ukończyłam studia na wydziale Ekonomii w WSSE w Warszawie o specjalności Kierowanie Przedsiębiorstwem i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

W celu ciągłego podnoszenia jakości usług oferowanych przez moją firmę nieustannie się rozwijam i kontynuuje edukację m.in. poprzez uczestnictwo w Certyfikowanych szkoleniach dotyczących biznesu i psychologii – Rowińska Business Coaching oraz kursach mentalnych „Jakub B.Bączek, treningach rozwoju osobistego opartego na badaniach genetycznych umożliwiające dogłębne poznanie indywidualnej struktury mózgu, co pozwala na prowadzenie życia i biznesu zgodnie z swoją naturą oraz zrozumieniu i umiejętnemu rozpoznaniu potrzeb człowieka – Structogram” 3 kolory mózgu.

Dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności współpracy z ludźmi oraz zdobytemu przez lata doświadczeniu, moja firma LAURAPRO Sp. z o.o. zatrudnia Opiekunki i Opiekunów z całej Polski świadcząc usługi opiekuńcze na terenie Mrągowa i okolic oraz w Niemczech.