O firmie

Firma LAURAPRO Sp. z o.o. z siedzibą w Mrągowie
działa na rynku usług opiekuńczych od 2011 roku.

Prowadzona przez nas działalność jest odpowiedzią na potrzeby starzejącego się społeczeństwa. Naszym głównym celem jest pomoc seniorom i osobom niepełnosprawnym, które w życiu codziennym potrzebują wsparcia ze strony osób trzecich. Pomagamy im w zaakceptowaniu choroby, z którą wielokrotnie się borykają oraz stwarzamy możliwość spędzenia jesieni życia w zaciszu własnego domu. Każdego z naszych podopiecznych traktujemy w sposób indywidualny i profesjonalny. Ważne jest dla nas stworzenie atmosfery troski i zrozumienia, aby seniorzy czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Troszczymy się nie tylko o osoby starsze, ale również o opiekunów, których zatrudniamy. Zależy nam na tym, aby osoby wyjeżdżające do pracy w Niemczech miały poczucie bezpieczeństwa i wiedziały, że w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc. Poczucie spokoju i stabilizacji u opiekuna przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych przez niego usług.

W Niemczech współpracujemy z Partnerami na regionach Baden-Württemberg oraz Nordrhein-Westfalen, tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pracownikom różnorodność i ciągłość ofert oraz stabilne i pewne zatrudnienie. Starannie weryfikujemy zgłaszające się rodziny, dopełniamy wszelkich formalności związanych z wyjazdem, organizujemy przejazd naszym pracownikom oraz dbamy o prawidłowy przebieg zatrudnienia.