Jesteśmy wiarygodną firmą, która zatrudnia Opiekunki/Opiekunów do pracy na terenie Polski i Niemiec. Naszym głównym celem jest pomoc seniorom i osobom niepełnosprawnym, które w życiu codziennym potrzebują wsparcia ze strony osób trzecich. Pomagamy im w zaakceptowaniu choroby, z którą wielokrotnie się borykają oraz stwarzamy możliwość spędzenia jesieni życia w zaciszu własnego domu. Wiemy, jak cenna dla starszego człowieka jest pomoc ze strony serdecznych i życzliwych osób.

Nasza firma poszukuje na terenie całej Polski osób, które chcą podjąć się opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi. My ze swojej strony oferujemy legalne zatrudnienie i gwarancję, że współpracujemy ze sprawdzonym koordynatorem na terenie Niemiec. Każde miejsce oddelegowania opiekunki/opiekuna jest przez nas dokładnie sprawdzane, co stanowi gwarancję bezpiecznego zatrudnienia. Nasi pracownicy zatrudniani są na umowę zlecenie w oparciu o przepisy polskiego prawa.

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, bierzemy pod uwagę zarówno osobiste oczekiwania naszych pracowników, jak również oczekiwania przyszłych podopiecznych, dla których zdrowie, bezpieczeństwo oraz niezbędna pomoc domowa odgrywają istotną rolę.

Zapewniamy szybką organizację usług, minimum formalności oraz wykwalifikowaną kadrę, która z zaangażowaniem i troską będzie realizować powierzone jej zadania opieki nad osobą starszą.